Hediye Önerileri


Sevdiklerimizin özel günlerinde onları mutlu edecek, hatırlandıklarını hissedecekleri hediyeler göndermeyi seviyoruz, değil mi? İşte size Lindy'den onları mutlu edecek birkaç hediye önerisi...

YENİ İŞE BAŞLAYANLAR

İlk gün heyecanlıdır, bir sürü yeni sima, yepyeni bir ortam. Tanıdıklardan gelen hediyeler ise günün en güzel sürprizi olur. İşe yeni başlayan arkadaşınız için işte birkaç Lindy fincan önerisi:

"40 Cups of Coffee" Fincan:

İsmini bir lindyhop şarkısından alıyor. Geometrik kulbu, eskitilmiş dokusu ve renkleri ile kendine has karakterini ortaya koyuyor. Güne bol miktarda kahve içmeden başlayamayalar için gelsin... Eğer bunu seçtim diyorsanız hemen buraya tıklayın.

"Alright Ok, You Win" Fincan

İsmini yine eğlenceli bir linyhop şarkısından alıyor. Hepimizin favori bir fincanı vardır. Güne başlarken ilk kahveyi, çayı mutlaka ondan içmeliyim dedirten... Arkadaşınıza da ofisteki ilk saatlerinde ya da mesai saatlerinde eşlik edecek bir Lindy hediye edebilirsiniz... Hemen alıyoruz diyorsanız buraya tıklayınız.

EV HEDİYESİ

Evime alınan ilk hediyeleri hiç umutmadım, hepsinin bende özel bir yeri vardır ve kullanırken de hep hediye edenleri anarım. Siz de böyle özel bir hediye vermek isterseniz işte birkaç öneri:

"Liquid Paradise" Bitki Çayı Demliği

Poşet ile bitki çayı servis edildiğinde büyük hayalkırıklığına uğrayan, taze taze demlenmiş içmeyi sevenlerden aramızda çok var biliyoruz. İçerisindeki filtre bölümüne melisa, nane, yasemin... sevdiğiniz bitki çayınızı koyarak keyifle demleyebileceğiniz el yapımı seramik bir demlik harika bir hediye olabilir. Yanına fincanını da ekleyebilirsiniz. Evet bundan sipariş vermeliyim diyorsanız hemen tıklayın. 

"Fever" Mumluk

Her evin en vazgeçilmez aksesuar mumluk değil midir? Belki de hiç gerçek fonksiyonunda kullanmadığımız ama evde olmasını en çok sevdiğimiz şey olabilir. Bunu seçtim diyorsanız buraya hemen tıklayın. 

"Who said Shorty wasn't coming back" Kase

Evde özellikle  kahvaltıda ya da akşam saatlerinde atıştırmalıklar için kullandığımız kaselerimiz vardır. Kahvaltıda zeytin ve reçellerimize ev sahipliği yaparken akşam da çerezlik olarak elden ele dolaşır. Harika bir ev hediyesi... Tabii ya, eminim bayılacak diyorsanız sipariş vermek için tıklayın.

seramik el yapımı hediye kaseler